Intermediere de investiții în Bulgaria cu cel mai mare rating pentru anul 2017
Intermediere de investiții în Bulgaria cu cel mai mare rating pentru anul 2017

Lista CFD Forex Perechi Valutare

Deltastock ofera conditii competitive de tranzactionare pentru 80 CFD-urile pe perechi valutare, conditii ce pot fi vizualizate mai jos. Puteti cauta perechea dorita prin introducerea numelui monedei (ex. EUR/USD) sau doar o parte din acesta (ex. EU).

Simbol:
Simbol Bid Ask Maxim Minim
AUD/CAD0.889530.890130.88841
AUD/CHF0.670240.670940.67059
AUD/JPY73.173.1573.108
AUD/NZD1.076771.077871.07725
AUD/USD0.672760.673160.67257
BGN/RON2.42852.43452.42911
CAD/CHF0.753210.754010.75344
CAD/JPY82.1582.2182.118
CHF/BGN1.776731.778231.7783
CHF/JPY109.01109.09109.078
CHF/RON4.314844.332844.31484
CHF/TRY5.896885.92688
EUR/AUD1.640461.641261.64086
EUR/CAD1.459781.460381.46076
EUR/CHF1.100041.100641.09975
EUR/CZK25.7225.7725.77069
EUR/DKK7.467227.475227.47036
EUR/GBP0.861870.862470.86008
EUR/HKD8.661018.66601
EUR/HUF333.02333.42333.152
EUR/ILS3.890873.915873.89736
EUR/JPY119.96120.02
EUR/MXN21.2521.2621.20392
EUR/NOK10.1525910.1595910.16069
EUR/NZD1.766881.768581.76714
EUR/PLN4.289694.29469
EUR/RON4.75064.7606
EUR/RUB70.6671.2671.07364
EUR/SEK10.8373410.8473410.84374
EUR/SGD1.514871.51597
EUR/TRY6.490086.52008
EUR/USD1.104131.10433
EUR/ZAR16.5067416.52674
GBP/AUD1.902711.903611.90822
GBP/BGN2.267492.269492.27389
GBP/CAD1.692981.693981.69507
GBP/CHF1.275841.276641.28044
GBP/CZK29.8329.8929.92694
GBP/DKK8.660568.670568.68478
GBP/HKD10.0449510.0519510.07048
GBP/HUF386.24386.74386.942
GBP/JPY139.13139.21139.669
GBP/NOK11.7745311.7845311.80083
GBP/NZD2.049582.051082.05439
GBP/PLN4.975334.981334.99162
GBP/RON5.496115.521115.5155
GBP/SEK12.5700712.5810712.60184
GBP/SGD1.756681.758681.7614
GBP/TRY7.528917.56091
GBP/USD1.280461.281061.2837
GBP/ZAR19.1432319.17123
HKD/JPY13.8413.8613.848
NZD/CAD0.825560.826360.82514
NZD/CHF0.622060.622860.62274
NZD/JPY67.8567.9167.898
NZD/USD0.624410.624910.62463
SGD/HKD5.713855.719855.71631
SGD/JPY79.1379.2379.14
TRY/BGN0.297930.30343
TRY/JPY18.27118.621
TRY/RON0.725610.73561
USD/BGN1.770971.77147
USD/CAD1.321961.322561.32289
USD/CHF0.996180.996780.99634
USD/CZK23.323.3423.32941
USD/DKK6.7636.769
USD/HKD7.843257.84825
USD/HUF301.56301.96301.991
USD/ILS3.522423.547423.5299
USD/JPY108.64108.68108.587
USD/MXN19.244819.254819.22171
USD/NOK9.193299.201299.20191
USD/PLN3.885043.88904
USD/RON4.30164.31164.30906
USD/RUB64.0764.4764.35015
USD/SEK9.814669.823669.82553
USD/SGD1.372091.372691.37294
USD/TRY5.875955.90595
USD/ZAR14.950214.9652

Apasati F5 pentru a actualiza cotatiile sau le puteti monitoriza in timp real aici.