Intermediere de investiții în Bulgaria cu cel mai mare rating pentru anul 2017
Intermediere de investiții în Bulgaria cu cel mai mare rating pentru anul 2017

Lista CFD Forex Perechi Valutare

Deltastock ofera conditii competitive de tranzactionare pentru 80 CFD-urile pe perechi valutare, conditii ce pot fi vizualizate mai jos. Puteti cauta perechea dorita prin introducerea numelui monedei (ex. EUR/USD) sau doar o parte din acesta (ex. EU).

Simbol:
Simbol Bid Ask Maxim Minim
AUD/CAD0.919350.919950.920160.91969
AUD/CHF0.686830.687530.68890.68728
AUD/JPY74.4474.4974.74974.447
AUD/NZD1.052721.053821.053141.05298
AUD/USD0.687540.687940.68840.68725
BGN/RON2.412272.418272.413292.41754
CAD/CHF0.746820.747620.748540.74727
CAD/JPY80.948181.23280.946
CHF/BGN1.747361.748861.747971.74513
CHF/JPY108.33108.41108.475108.283
CHF/RON4.214064.232064.218984.22409
CHF/TRY5.841385.871385.863795.8501
EUR/AUD1.627751.628551.628421.62696
EUR/CAD1.497021.497621.497951.49714
EUR/CHF1.118521.119121.120911.11874
EUR/CZK25.5925.6425.5878425.62562
EUR/DKK7.463397.471397.464247.47066
EUR/GBP0.89180.89240.892280.89098
EUR/HKD8.761948.766948.771418.75931
EUR/HUF322.98323.38323.17323.299
EUR/ILS4.028584.053584.030054.04648
EUR/JPY121.21121.27121.614121.199
EUR/MXN21.421.4121.4427521.40845
EUR/NOK9.781239.788239.814289.78532
EUR/NZD1.714021.715721.715211.71364
EUR/PLN4.259634.264634.260694.26344
EUR/RON4.718854.728854.72164.7267
EUR/RUB71.3771.9771.450971.95394
EUR/SEK10.6753510.6853510.6792410.67085
EUR/SGD1.530741.531841.531021.53007
EUR/TRY6.537236.567236.566126.54619
EUR/USD1.119641.119841.120151.1188
EUR/ZAR16.2343616.2543616.3113916.25193
GBP/AUD1.824631.825531.827561.82434
GBP/BGN2.19142.19342.194892.1922
GBP/CAD1.677931.678931.680951.67801
GBP/CHF1.253751.254551.258121.25368
GBP/CZK28.6828.7428.7088528.71966
GBP/DKK8.365628.375628.377698.37109
GBP/HKD9.821069.828069.841419.8223
GBP/HUF362.02362.52362.348362.389
GBP/JPY135.87135.95136.453135.83
GBP/NOK10.9632610.9732611.009310.96871
GBP/NZD1.921541.923041.924681.92197
GBP/PLN4.774674.780674.77914.77801
GBP/RON5.281895.306895.286375.27993
GBP/SEK11.9667111.9777111.9841311.9666
GBP/SGD1.715511.717511.717681.71643
GBP/TRY7.328787.360787.366877.34588
GBP/USD1.254881.255481.256711.25473
GBP/ZAR18.1952318.2232318.3020718.21953
HKD/JPY13.82413.84413.86213.838
NZD/CAD0.872740.873540.873780.87315
NZD/CHF0.652020.652820.653960.65261
NZD/JPY70.6770.7370.96270.699
NZD/USD0.652710.653210.653670.65265
SGD/HKD5.720575.726575.729555.72366
SGD/JPY79.1379.2379.42779.181
TRY/BGN0.295760.301260.29670.29994
TRY/JPY18.32918.67918.3918.593
TRY/RON0.715340.725340.719810.72063
USD/BGN1.746431.746931.748051.74614
USD/CAD1.33691.33751.337941.3368
USD/CHF0.998880.999481.00120.99923
USD/CZK22.8522.8922.867322.8842
USD/DKK6.665846.671846.672146.66875
USD/HKD7.824717.829717.831237.82824
USD/HUF288.42288.82288.654288.77
USD/ILS3.596443.621443.606233.6114
USD/JPY108.26108.3108.599108.256
USD/MXN19.1125219.1225219.1569619.1214
USD/NOK8.734398.742398.767448.73867
USD/PLN3.804323.808323.806893.80736
USD/RON4.213554.223554.220744.20717
USD/RUB63.8164.2164.00764.15
USD/SEK9.533749.542749.540249.52776
USD/SGD1.367241.367841.367941.36652
USD/TRY5.836565.866565.86645.86586
USD/ZAR14.4996614.5146614.5744314.51264

Apasati F5 pentru a actualiza cotatiile sau le puteti monitoriza in timp real aici.