Intermediere de investiții în Bulgaria cu cel mai mare rating pentru anul 2017
Intermediere de investiții în Bulgaria cu cel mai mare rating pentru anul 2017

Lista CFD Forex Perechi Valutare

Deltastock ofera conditii competitive de tranzactionare pentru 80 CFD-urile pe perechi valutare, conditii ce pot fi vizualizate mai jos. Puteti cauta perechea dorita prin introducerea numelui monedei (ex. EUR/USD) sau doar o parte din acesta (ex. EU).

Simbol:
Simbol Bid Ask Maxim Minim
AUD/CAD0.891710.892310.892310.8918
AUD/CHF0.671880.672580.67260.67227
AUD/JPY73.4473.4973.50773.448
AUD/NZD1.073631.074731.075521.07416
AUD/USD0.675490.675890.67590.67547
BGN/RON2.42852.43452.428782.43233
CAD/CHF0.753210.754010.753880.75384
CAD/JPY82.3382.3982.40482.369
CHF/BGN1.774461.775961.775051.77513
CHF/JPY109.25109.33109.291109.287
CHF/RON4.307444.325444.314284.32224
CHF/TRY5.909715.939715.930025.90795
EUR/AUD1.638561.639361.639191.63804
EUR/CAD1.461661.462261.461811.4612
EUR/CHF1.101451.102051.101951.10168
EUR/CZK25.7125.7625.805225.7546
EUR/DKK7.466667.474667.46737.47313
EUR/GBP0.863110.863710.86390.86298
EUR/HKD8.685158.690158.685318.68717
EUR/HUF332.36332.76333.444332.4
EUR/ILS3.895953.920953.896023.9197
EUR/JPY120.38120.44120.404120.399
EUR/MXN21.2621.2721.2928221.19412
EUR/NOK10.1591310.1661310.1599110.16139
EUR/NZD1.759691.761391.762111.76061
EUR/PLN4.281874.286874.298264.28419
EUR/RON4.75064.76064.75354.75635
EUR/RUB70.6771.2770.8476271.07364
EUR/SEK10.8236510.8336510.8253610.82528
EUR/SGD1.516711.517811.516971.51719
EUR/TRY6.512676.542676.533866.50504
EUR/USD1.107331.107531.107351.10718
EUR/ZAR16.5388316.5588316.547616.55062
GBP/AUD1.897791.898691.898721.89698
GBP/BGN2.264232.266232.266162.26417
GBP/CAD1.692741.693741.693951.69192
GBP/CHF1.275641.276441.27711.27506
GBP/CZK29.7729.8329.9269429.60542
GBP/DKK8.647488.657488.654478.64966
GBP/HKD10.0584910.0654910.0651310.05455
GBP/HUF384.76385.26387.414382.1
GBP/JPY139.42139.5139.553139.34
GBP/NOK11.7653111.7753111.7741711.75954
GBP/NZD2.03832.03982.042452.03773
GBP/PLN4.957054.963054.991564.9345
GBP/RON5.493055.518055.498565.46524
GBP/SEK12.5361912.5471912.5470612.53542
GBP/SGD1.756281.758281.757921.75634
GBP/TRY7.540867.572867.579557.48223
GBP/USD1.282321.282921.283181.28152
GBP/ZAR19.1527819.1807819.1759419.15527
HKD/JPY13.8513.8713.85613.868
NZD/CAD0.830010.830810.830350.82953
NZD/CHF0.62540.62620.625850.6253
NZD/JPY68.3768.4368.40268.335
NZD/USD0.628780.629280.631760.62433
SGD/HKD5.722895.728895.723765.7273
SGD/JPY79.3179.4179.35279.384
TRY/BGN0.296890.302390.298610.30141
TRY/JPY18.2718.6218.35118.493
TRY/RON0.723580.733580.727410.73282
USD/BGN1.765851.766351.767111.76598
USD/CAD1.319841.320441.32011.3197
USD/CHF0.994570.995170.995160.995
USD/CZK23.2223.2623.3699923.25575
USD/DKK6.742936.748936.746756.74795
USD/HKD7.842377.847377.844197.84539
USD/HUF300.12300.52301.991300.164
USD/ILS3.516793.541793.52993.52884
USD/JPY108.71108.75108.752108.733
USD/MXN19.1966419.2066419.2826319.17282
USD/NOK9.172779.180779.174089.17734
USD/PLN3.866963.870963.898253.86628
USD/RON4.289354.299354.308544.29919
USD/RUB63.8964.2964.2490564.29
USD/SEK9.773689.782689.777059.77897
USD/SGD1.369771.370371.370141.37012
USD/TRY5.879535.909535.922455.88614
USD/ZAR14.9359514.9509514.9469814.94678

Apasati F5 pentru a actualiza cotatiile sau le puteti monitoriza in timp real aici.