Intermediere de investiții în Bulgaria cu cel mai mare rating pentru anul 2017
Intermediere de investiții în Bulgaria cu cel mai mare rating pentru anul 2017

Lista CFD Forex Perechi Valutare

Deltastock ofera conditii competitive de tranzactionare pentru 80 CFD-urile pe perechi valutare, conditii ce pot fi vizualizate mai jos. Puteti cauta perechea dorita prin introducerea numelui monedei (ex. EUR/USD) sau doar o parte din acesta (ex. EU).

Simbol:
Simbol Bid Ask Maxim Minim
AUD/CAD0.902640.903240.90440.90066
AUD/CHF0.663770.664470.665890.6632
AUD/JPY72.1472.1972.33671.993
AUD/NZD1.057211.058311.057771.05473
AUD/USD0.677720.678120.679320.67568
BGN/RON2.415612.421612.415922.42148
CAD/CHF0.73510.73590.736690.7358
CAD/JPY79.8979.9580.04279.87
CHF/BGN1.801191.802691.801371.79803
CHF/JPY108.62108.7108.669108.561
CHF/RON4.349194.367194.349644.3649
CHF/TRY5.796615.826615.799115.77061
EUR/AUD1.633951.634751.640331.63136
EUR/CAD1.475431.476031.477661.47527
EUR/CHF1.08511.08571.087911.08562
EUR/CZK25.7725.8225.7798425.78176
EUR/DKK7.452827.460827.453867.46052
EUR/GBP0.916230.916830.916350.91346
EUR/HKD8.68888.69388.696688.68935
EUR/HUF326.66327.06326.74326.511
EUR/ILS3.897743.922743.898253.918
EUR/JPY117.91117.97118.24117.898
EUR/MXN21.9721.9822.0064421.9511
EUR/NOK9.958289.965289.958869.94585
EUR/NZD1.727911.729611.730451.72476
EUR/PLN4.362794.367794.366274.36525
EUR/RON4.725384.735384.72854.7329
EUR/RUB73.5774.1774.0212874.13058
EUR/SEK10.7231110.7331110.733410.72754
EUR/SGD1.534751.535851.537531.5349
EUR/TRY6.292926.322926.295816.26895
EUR/USD1.107861.108061.108761.10745
EUR/ZAR17.0205717.0405717.1405817.02318
GBP/AUD1.782741.783641.79511.78284
GBP/BGN2.132942.134942.140842.1347
GBP/CAD1.609621.610621.616681.60984
GBP/CHF1.183851.184651.190691.18456
GBP/CZK28.1228.1828.1900828.17236
GBP/DKK8.13098.14098.16168.13997
GBP/HKD9.479319.486319.519229.48164
GBP/HUF356.37356.87356.962356.833
GBP/JPY128.64128.72129.347128.638
GBP/NOK10.8639910.8739910.8945610.86515
GBP/NZD1.885441.886941.893531.88625
GBP/PLN4.759834.765834.775284.76439
GBP/RON5.148675.173675.154945.17285
GBP/SEK11.6996111.7106111.7523611.70578
GBP/SGD1.674121.676121.682221.67557
GBP/TRY6.866386.898386.873046.85586
GBP/USD1.208561.209161.213521.20864
GBP/ZAR18.5675218.5955218.7546618.5856
HKD/JPY13.5613.5813.5913.573
NZD/CAD0.853230.854030.855560.8537
NZD/CHF0.627450.628250.630260.62823
NZD/JPY68.1968.2568.4868.208
NZD/USD0.640650.641150.642630.64059
SGD/HKD5.657985.663985.661965.65599
SGD/JPY76.7776.8776.90676.812
TRY/BGN0.307310.312810.309980.31267
TRY/JPY18.52218.87218.69918.86
TRY/RON0.744950.754950.746210.75459
USD/BGN1.7651.76551.766061.76407
USD/CAD1.331631.332231.332821.33118
USD/CHF0.979340.979940.981510.97989
USD/CZK23.2623.323.281423.26393
USD/DKK6.727226.733226.730956.72804
USD/HKD7.841927.846927.844037.84523
USD/HUF294.81295.21294.967294.647
USD/ILS3.516723.541723.522173.52627
USD/JPY106.43106.47106.673106.413
USD/MXN19.8245719.8345719.8649219.81843
USD/NOK8.98718.99518.987578.97366
USD/PLN3.937933.941933.940693.93788
USD/RON4.264454.274454.266284.27424
USD/RUB66.4766.8766.8997266.8537
USD/SEK9.678269.687269.687959.68128
USD/SGD1.38541.3861.387321.38509
USD/TRY5.678275.708275.681085.65409
USD/ZAR15.363615.378615.4629215.36596

Apasati F5 pentru a actualiza cotatiile sau le puteti monitoriza in timp real aici.